Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Śmiech na sali! Kabaret pod Wyrwigroszem w Światowidzie

2016-02-17 12:00:46 (ost. akt: 2016-02-17 12:04:29)

Autor zdjęcia: nadesłane/CSE Światowid

Mają dobry kontakt z publicznością, a ich występy kończą się owacjami na stojąco – już 13 marca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w programie Variate zaprezentuje się Kabaret pod Wyrwigroszem.

Śmiać należy się jak najczęściej. Gdy śmiejemy się przez dłuższą chwilę, wprawiamy w ruch wszystkie mięśnie tułowia. Wtedy poprawia się nie tylko samopoczucie, ale... pozytywnie wpływa to na nasze zdrowie. Okazją do poprawy stanu naszego zdrowia będzie występ krakowskiego Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Ten Kabaret to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedię omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. W programie kabaretu znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek.

Jak podkreślają wychodzący z występów widzowie artyści mają dobry kontakt z publicznością i są profesjonalistami w każdym calu.

Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi w Światowidzie 13 marca, o godz. 16.30, w sali sportowo-widowiskowej. Bilety w cenie 55 złotych można rezerwować i kupować przez internet (tutaj oraz w kasie “Światowida”.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB