Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Podejrzewali, że sprzedaje papierosy z przemytu. W mieszkaniu znaleźli coś jeszcze...

2016-02-26 10:33:06 (ost. akt: 2016-02-26 10:37:36)

Autor zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Elblągu

226 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz 19 foliowych zawiniątek z amfetaminą znaleźli elbląscy policjanci w mieszkaniu przy ul. Łęczyckiej w Elblągu. Zatrzymali także 41-letnią kobietę.

Policjanci kryminalni weszli do jednego z mieszkań przy ul. Łęczyckiej w Elblągu. W mieszkaniu tym znajdowała się 41-letnia kobieta. Poinformowano ją że mieszkanie zostanie przeszukane. Policjanci mieli podejrzenie, że kobieta sprzedaje papierosy bez polskich znaków akcyzowych.

W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu 226 paczek papierosów oraz natknęli się na metalową kasetkę. Po jej otwarciu znaleziono tam 19 zawiniątek foliowych z białym proszkiem.
— Były to tzw. porcje dilerskie przygotowane do sprzedaży — mówi policjant kryminalny. — Wykonaliśmy test i okazało się, że jest to amfetamina.

W kasetce znajdowały się też pieniądze. Było to 1070 złotych. Łącznie policjanci zabezpieczyli 17 gramów amfetaminy oraz blisko 2 tysiące złotych. 41-letnia kobieta, w której mieszkaniu znaleziono narkotyki oraz papierosy, trafiła do policyjnego aresztu. Może jej grozić kara do 10 lat więzienia.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB