Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Patrick The Pan i Further Away w Mjazzdze

2016-03-08 20:10:21 (ost. akt: 2016-03-08 20:12:14)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Muzyka jest lekarstwem duszy. Potrafi wyzwolić niezmierzone pokłady energii, a kiedy trzeba, wyciszyć i ukoić. Patrick The Pan to pseudonim artysty, którego talent pozwala wywoływać takie właśnie stany ducha. Jego piosenki bywają energetyczne, ale zdecydowanie częściej pozwalają zatrzymać się w miejscu i po prostu delektować muzyką. W sobotę 12 marca będzie się można o tym przekonać w klubie Mjazzga, gdzie koncertował będzie wraz z tworzącym w podobnych klimatach Further Away.

Patrick The Pan to artysta kompletny, sam pisze i komponuje. Ma na koncie dwa występy na Open’erze, koncert na Off’ie, Męskim Graniu, trasę z Arturem Rojkiem i wiele samodzielnych koncertów. Jeden z nich - przed nami w Mjazzdze.

Amerykanie z podziwem mówią o takich: self-made man. Piotr Madej skomponował, zagrał, zaśpiewał i nagrał swój debiutancki album w zaciszu swojego krakowskiego pokoju, ale to wystarczyło, by zachwycić najpierw internetowych poławiaczy muzycznych skarbów, a w dalszej kolejności media i publiczność najważniejszych festiwali, od Open’era po OFF. Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza.
Najnowsza płyta "...niczym jak liśćmi" rozwija to, co zostało zapoczątkowane przez Patricka na jego debiutanckim albumie.

Czego można się spodziewać na jego koncercie? Z pewnością dobrych piosenek
zagranych i zaśpiewanych nienachalnie, niekrzykliwie, ale tak, że pozostają w głowie długo po opuszczeniu sali koncertowej.

W trwającej właśnie trasie koncertowej Patricka The Pan towarzyszy mu
otwierając jego koncerty inny krakowski przedstawiciel tego gatunku -
Further Away. Dawka takiej muzyki będzie więc podwójna co, mamy nadzieję, przełoży się na jeszcze większą dawkę emocji i radości.

Mjazzga, sobota 12 marca, godz. 20:15
Bilety w cenie 25 zł przed i 30 zł w dniu koncertu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB