Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Tak uczniowie witali wiosnę [zdjęcia]

2016-03-21 18:36:49 (ost. akt: 2016-03-21 18:57:45)

Autor zdjęcia: nadesłane/SP 21 w Elblągu

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 oraz 21 w Elblągu uroczyście przywitali wiosnę. Zobacz zdjęcia!

Uroczyście nadejście wiosny świętowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. Rodziny Nalazków w Elblągu. Wszystko odbyło się pod hasłem „Zdrowym krokiem w stronę wiosny”. Zaczęło się od „Talent show”, podczas którego każdy chętnym uczeń miał możliwość pokazania swojego talentu kolegom oraz nauczycielom.
— Były pokazy taneczne, wokalne, recytatorskie oraz doświadczenia i eksperymenty. Po popisie talentów przyszedł wyczekiwany przez wszystkich moment-korowód ulicami osiedla Zawada. Uczniowie wraz z nauczycielami wzięli przygotowane wcześniej Marzanny, instrumenty muzyczne oraz transparenty promujące zdrowy styl życia i ruszyli na spotkanie z wiosną. Taki dzień, pełen wrażeń, a także wartościowych treści spowodował, że żaden uczeń nawet nie myślał o wagarach — informuje Anna Rzadkiewicz z SP 9.


Pierwszego dnia wiosny uczniowie z klas I-III Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego w Elblągu nie mogli się nudzić. W samo południe, wraz z wychowawcami, opiekunami przemaszerowali barwnym korowodem ulicami w centrum miasta. Kolorowym „Wiosennym przemarszem” przywitali wiosnę.
— Mijając spacerujących przechodniów i jadących kierowców, dzieci radosnymi okrzykami ogłaszały, że rozpoczęła się tak długo oczekiwana wiosna. Zaprezentowały także przygotowane wcześniej transparenty i inne ozdoby. Mamy nadzieję, że w tym dniu nasza parada przyczyniła się do poprawy humoru mieszkańców Elbląga. Witaj wiosno! — napisali organizatorzy przemarszu, wychowawcy z klas I-III SP 21.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB