środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Rzucił butelką w przechodnia... Później go pobił i okradł

2016-03-31 21:09:52 (ost. akt: 2016-03-31 21:35:48)
Policjanci zatrzymali 26-letniego Sebastiana M.

Policjanci zatrzymali 26-letniego Sebastiana M.

Autor zdjęcia: sxc.hu

Napadł na przypadkowego mężczyznę na ul. Trybunalskiej, przewrócił go na ziemię i kopał. Później zabrał telefon komórkowy i uciekł. Za chwilę na tej samej ulicy zaatakował innego mężczyznę. Do obu tych zdarzeń doszło w styczniu tego roku. Teraz elbląscy policjanci zatrzymali podejrzanego. To 26-letni Sebastian M.

Jeżeli sąd uzna, że 26-letni Sebastian M. był sprawcą obu rozbojów na ul. Trybunalskiej, to może wysłać mężczyznę za kratki nawet na 12 lat. Na razie policjanci wnioskują o jego aresztowanie na trzy miesiące.

Oba rozboje na ul. Trybunalskiej miały miejsce w styczniu tego samego dnia. Sprawca najpierw napadł na przechodzącego mężczyznę, którego przewrócił na ziemię oraz zaczął kopać. Jego ofiara straciła telefon komórkowy oraz kartę bankomatową.
— Niedługo później, na tej samej ulicy, 26-latek napadł na innego mężczyznę. Tu również dał upust swojej agresji. Zaczepkę rozpoczął od rzucenia trzymaną w ręce butelką w napadniętego. Następnie zabrał mu pieniądze, telefon oraz… pałkę z wbudowaną latarką, którą mężczyzna próbował się bronić — mówi podkom. Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Do ustalenia podejrzanego przyczyniła się m.in. analiza nagrań z miejskiego monitoringu.
— Sebastian M. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Był już wcześniej notowany i karany za udział w bójce. Na mężczyźnie ciąży obecnie warunkowe zawieszenie kary jednego roku pozbawienia wolności — dodaje podkom. Nowacki.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ekspert Patolog Jan 14 #1965539 | 178.37.*.* 31 mar 2016 23:18

    Niech zgadnę: miejsce urodzenia olszczyn?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)