Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Piątkowy wieczór z Terrific Sunday

2016-04-05 20:05:43 (ost. akt: 2016-04-05 16:49:44)

Autor zdjęcia: Łukasz Ziętek

Tempo kwietniowych spotkań koncertowych w klubie Mjazzga nie maleje. W piątek 8 kwietnia na scenie pojawi się Terrific Sunday - przedstawiciele rockowej sceny alternatywnej.

Terrific Sunday rozpoczął swoją podróż w Poznaniu wiosną 2013 r. Grupa porusza się w obrębie szeroko pojętej muzyki alternatywnej, łącząc rockowe riffy ze zgrabnymi refrenami. Zadebiutowali wydanymi własnym sumptem EP-kami „Terrific Sunday” i „Tonight”, które zostały ciepło przyjęte zarówno przez słuchaczy, jak i krytyków. To zainteresowanie oraz dobre koncerty podczas konkursów na festiwalach w Węgorzewie i Jarocinie pomogły w podpisaniu kontraktu z wytwórnią Sony Music Poland. Pierwszy longplay zespołu zatytułowany „Strangers, Lovers” ukazał się 9 października 2015 r. i promowały go single „Bombs Away” i „Streets Of Love”. Album wyprodukował Marcin Bors, który współpracował m.in. z takimi formacjami jak: Hey, Lao Che, Muchy, Pogodno.

Zespół miał już okazję zaprezentować się na kilku dużych festiwalach: Behind The Trees, Open'er, Orange Warsaw Festival.
W lutym rozpoczęła się pierwsza trasa koncertowa Terrific Sunday „Strangers On Tour”, podczas której muzycy odwiedzą blisko 20 miast.

Terrific Sunday to:
Piotr Kołodyński – wokal, gitara
Stefan Czerwiński – bas, gitara
Maks Mikulski – gitara
Artur Chołoniewski - perkusja

Mjazzga, 8 kwietnia, godz. 20.15
Bilety w cenie 15 zł przed i 20 zł w dniu koncertu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB