Niedziela, 23 lutego 2020. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Noc Batmana w Multikinie. Mamy dla Was zaproszenia

2016-04-11 07:59:37 (ost. akt: 2016-04-11 08:06:09)
BATMAN ZMIERZY SIĘ Z SUPERMENEM W PLANET CINEMA

BATMAN ZMIERZY SIĘ Z SUPERMENEM W PLANET CINEMA

ENEMEF: Noc Batmana przeniesie widzów do niesamowitego i mrocznego świata z kultowych komiksów, gdzie na straży dobra stoi nieustraszony i tajemniczy superbohater. Ten maraton filmowy w elbląskim Multikinie odbędzie się już z piątku na sobotę (15/16.04). Mamy dla Was pięć pojedynczych zaproszeń!

Ta noc należy do Bruce'a Wayne'a, który skrywając się pod maską i kostiumem nietoperza wykorzystuje swoje nadzwyczajne umiejętności, nieprzeciętną inteligencję i fenomenalne batgadżety, by chronić ludzkość przed bezwzględnym złem. Podczas maratonu będzie można obejrzeć jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, w którym Batman staje oko w oko z Supermanem oraz znakomitą trylogię Christophera Nolana.

W repertuarze Maratonu Batmana znalazły się cztery klimatyczne i trzymające w napięciu filmy: "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" zaledwie dwa tygodnie po premierze oraz pełna trylogia Mrocznego Rycerza Nolana: "Batman - Początek", "Mroczny Rycerz" oraz "Mroczny Rycerz powstaje". Maraton filmowy rozpocznie się w piątek (15.04) o godz. 22, a przewidywany koniec w sobotę (16.04) około godz. 8. Bilety w cenie od 26 do 33 zł.

Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń. Aby zdobyć jedno z nich należy wysłać sms pod nr 71160 i w jego treści napisać: za co lubi się wiosnę - treść sms to de.mf.odpowiedź. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi. Czekamy na nie od najbliższego czwartku (14.04) do godz. 12. Zaproszenia trafią do autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl.

O filmach
• Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2016 roku! Widowiskowa superprodukcja o dwóch superbohaterskich gigantach. Klimatyczny, trzymający w napięciu film, który nie zawiedzie widzów oczekujących dobrego kina i wielkich emocji.
• Batman - Początek
Prequel całej serii filmów o Batmanie, opowiada o tym, jak Bruce Wayne stał się człowiekiem-nietoperzem. "Batman - Początek" to najpoważniejsza i najmniej komiksowa opowieść o Mrocznym Rycerzu. Christopher Nolan ukazał Batmana jako człowieka nękanego przez własne demony, superbohatera nieustannie balansującego na granicy między walką o sprawiedliwość a ślepą zemstą.
• Mroczny Rycerz
Kontynuacja filmu "Batman-Początek", która dostała osiem nominacji do Oscara i zdobyła dwie statuetki, w tym za drugoplanową rolę męską dla Heatha Ledgera. Nolan stworzył epickie widowisko z mroczną i niepokojącą atmosferą. Batman, Joker i Dent walczą nie tylko ze sobą nawzajem, ale i ze swoimi ciemnymi tajemnicami.
• Mroczny Rycerz powstaje
Znakomicie wyreżyserowany i trzymający w napięciu thriller z doskonałymi kreacjami aktorskimi. Trzecia część trzyma poziom i jest świetnym zamknięciem cyklu oraz dopełnieniem zaznaczonych wcześniej wątków.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB