Wtorek, 26 maja 2020. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Zagrali i zaśpiewali na rzecz pogorzelców z Pólka [zdjęcia]

2016-04-18 13:13:09 (ost. akt: 2016-04-18 13:32:16)

Autor zdjęcia: nadesłane/Pasłęcki Ośrodek Kultury

Koncert charytatywny na rzecz pogorzelców z Pólka (gm. Pasłęk) odbył się w minioną niedzielę w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Zdjęcia!

Koncert poprzedzony był słowami podziękowania Marty Zadrogi, która wystąpiła w imieniu poszkodowanych mieszkańców Pólka oraz słowami burmistrza Pasłęka Wiesława Śniecikowskiego, który mówił o pomocy okazanej do tej pory pogorzelcom oraz zachęcał do dalszego pomagania.

Podczas koncertu zagrali: Pasłęczanie, zespół wokalny Pasłęckiego Ośrodka Kultury, Sztama oraz Mejk. Koncertom towarzyszyła również aukcja, na którą Pasłęcki Ośrodek Kultury przeznaczył obrazy oraz wejściówki na jogę, aerobik oraz zumbę. W holu kina Środowiskowy Dom Samopomocy z Rzecznej przygotował stoisko z własnoręcznymi wyrobami do sprzedaży.

Serdecznie dziękujemy zarówno wszystkim wykonawcom, którzy wystąpili za darmo a także każdemu kto przyszedł na koncert charytatywny i wspomógł poszkodowanych.

Projekt i wykonanie dekoracji scenicznej: Zygmunt Prończyk.
Pasłęcki Ośrodek Kultury

Pożar w budynku wielorodzinnym w miejscowości Pólko (gm. Pasłęk) wybuchł 31 marca. W kilkanaście minut żywioł strawił dach budynku, który zamieszkiwało sześć rodzin. Szacuje się, że koszt odbudowy budynku wyniesie około 180 tys. zł.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB