Piłkarze elbląskiej Concordii pokonali w sobotnim meczu 28. kolejki III ligi Start Działdowo 1:0. Bramkę zdobył tuż przed końcem spotkania, w 88 minucie, Patryk Burzyński.
Concordia Elbląg — Start Działdowo 1:0 (0:0)
1:0 — Burzyński (88); czerwona kartka: T. Hartman (Start)
Concordia: Wichman — Kiełtyka (90 Juchniewicz), Komuniewski, Niburski, Lewandowski, Powszuk, Szymanowski, Burzyński, Styś (58 Miecznik), Essomba (66 Wojciechowski), Strach
Start: Wiśniewski — Ogrodowczyk (78 Bąbalicki), T. Hartman, Piórek, Zasadzki, Jasiak, A. Hartman, Szymański, S. Zdyb (70 M. Zdyb), Wółkiewicz, Gadomski
W zespole gospodarzy zadebiutował na lewej obronie 16-latek Jakub Komuniewski i jego występ można zaliczyć do udanych. Jeżeli chodzi o mecz, to stał na przeciętnym poziomie, gospodarze przeważali, ale długo nie potrafili udokumentować jej golem. W 7. min w dogodnej sytuacji znalazł się Krzysztof Niburski, ale przestrzelił głową.
Start od 61. min grał w osłabieniu, czerwoną kartką został ukarany Tymon Hartman. Od tego momentu jeszcze wzrosła przewaga gospodarzy, jednak przez długi czas bili głową w mur. Dopiero w 88. min Patryk Burzyński zdecydował się na strzał z pola karnego po długim rogu i zapewnił elblążanom trzy punkty.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Dodaj komentarz Odśwież
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez