Olimpia wygrała w Wasilkowie

2016-05-07 18:00:25(ost. akt: 2016-05-08 11:16:43)

Nie mieli problemów ze zdobyciem trzech punktów. Piłkarze Olimpii Elbląg w sobotę pokonali na wyjeździe pogodzonego już ze spadkiem do IV ligi KS Wasilków 4:0. Gole zdobyli: Jakub Bojas, Anton Kołosow, Paweł Piceluk i Łukasz Pietroń.

Lider pewnie pokonał na wyjeździe pogodzonego już ze spadkiem do IV ligi KS Wasilków. Gospodarze tylko w pierwszej połowie sobotniego meczu, walcząc ambitnie, skutecznie uniemożliwiali elblążanom dochodzenie do groźnych sytuacji. Olimpia dopięła swego tuż przed przerwą. Anton Kołosow podał do Jakuba Bojasa, a ten zamykając akcję z bliska skierował piłkę do siatki.
Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Najpierw po akcji całego zespołu Kołosow strzałem z kąta pola karnego podwyższył rezultat na 2:0. Kolejnego gola zdobył Paweł Piceluk, uderzając z półobrotu z 9 metrów, a wynik tego spotkania ustalił Łukasz Pietroń, który po dośrodkowaniu Pawła Kowalczyka skierował piłkę głową do siatki obok bezradnego bramkarza gospodarzy.