Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Sarsa w Pubie Sąsiedzi

2016-05-16 19:30:12 (ost. akt: 2016-05-16 17:00:30)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Sarsa - kompozytorka, autorka tekstów, grająca na instrumentach klawiszowych i ukulele – 21 maja wystąpi w Elblągu w Pubie Sąsiedzi.

Sarsa to kompozytorka, autorka tekstów, grająca na instrumentach klawiszowych i ukulele. Laureatka licznych konkursów na twórczość własną. Fluktua, TakloopNie, SarsaParilla, Emma Nuci Organic, to tylko niektóre z jej projektów muzycznych zakorzenionych w szeroko pojętej muzyce alternatywnej. 21 maja wystąpi w Elblągu w Pubie Sąsiedzi. Początek o godz. 20.30. Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży oraz 45 zł w dniu koncertu dostępne na stronie www.biletomat.pl oraz w pubie przy ul. 1 Maja 48.

Sarsa współtworzyła wiele projektów eksperymentując z muzyką od jazzu, poezji śpiewanej po alternatywnego rocka i muzykę elektroniczną. Jej charakterystyczny wokal stylistycznie stawiany był obok głosu Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia, CocoRosie. Młoda wokalistka została doceniona i zwróciła uwagę dziennikarzy radiowej Trójki i Czwórki.

Jej twórczość alternatywna cieszyła się również popularnością w radiach lokalnych. Sarsa od najmłodszych lat pisze własną muzykę. Jej autorskie kompozycje zostały docenione na licznych konkursach i festiwalach muzycznych.


Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB