Czwartek, 19 października 2017. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Przed piłkarskim weekendem [terminarze od IV ligi do B klasy]

2016-05-27 08:00:00 (ost. akt: 2016-05-26 22:47:44)
Zatoka Braniewo w sobotę na własnym terenie zmierzy się z Mrągowią Mrągowo

Zatoka Braniewo w sobotę na własnym terenie zmierzy się z Mrągowią Mrągowo

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

Kolejny piłkarski weekend w naszym regionie zapowiada się ciekawie. Prezentujemy terminarz meczów z udziałem drużyn z naszego regionu od IV ligi do B klasy.

IV liga
SOBOTA
Zatoka Braniewo — Mrągowia Mrągowo [godz. 16]
sędziuje: Wilga; w rundzie jesiennej: 3:0
Polonia Pasłęk — Śniardwy Orzysz [godz. 17]
sędziuje: Czyżewski; w rundzie jesiennej: 1:2

Klasa okręgowa, gr 2
SOBOTA
Syrena Młynary — GKS Stawiguda [godz. 17]
sędziuje: Żmijewski; w rundzie jesiennej: 0:4
GKS Gietrzwałd/Unieszewo — Żuraw Godkowo [godz. 17]
sędziuje: Rabczyński; w rundzie jesiennej: 3:3

A klasa, gr. 2
SOBOTA
KS Wojciechy — MGKS Miłakowo [godz. 16]
sędziuje: Skórka; w rundzie jesiennej: 0:3
Jastrząb Ględy — Pomowiec Gronowo Elbląskie [godz. 16]
sędziuje: Wiczyński; w rundzie jesiennej: 2:5
Dąb Kadyny — Zatoka II Gmina Braniewo [godz. 17]
sędziuje: Bogdanowicz; w rundzie jesiennej: 4:2
NIEDZIELA
Sokół Łęcze — Victoria Rychliki [godz. 16]
sędziuje: Wira; w rundzie jesiennej: 2:2
Huragan Morąg — Wałsza Pieniężno [godz. 17]
sędziuje: Szyszkowski; w rundzie jesiennej: 1:2

B klasa, gr. 2
NIEDZIELA
Czarni Małdyty — Sparta Kwietniewo [godz. 14]
sędziuje: Lewczuk; w rundzie jesiennej: 6:2
Granica Zagaje — Agat Jegłownik [godz. 14]
sędziuje: Grela; w rundzie jesiennej: 0:2
Relax Płoskinia — Zagłada Lisów [godz. 14]
sędziuje: Godlejewski; w rundzie jesiennej: 1:4
Grom Zwierzno — Pogrom Aniołowo [godz. 14]
sędziuje: Szałkowski; w rundzie jesiennej: 4:1

zobacz informacje z ostatnich 24h

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB