Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Piegus zaprasza dzieci do swojej krainy

2016-06-02 09:50:00 (ost. akt: 2016-06-02 09:52:33)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

To już w tym tygodniu! 37. Urodziny króla Piegusa odbędą się w najbliższą niedzielę (5 czerwca). Mnóstwo zabawy, różnorodne konkurencje i wspaniałe nagrody. Nie może Was tam zabraknąć!

Festyn w krainie króla Piegusa, jak co roku uczci dzień naszych małych pociech. Międzynarodowy Dzień Dziecka już za nami, jednak okazja do wspaniałej zabawy już w najbliższą niedzielę. Piegusowy festyn organizowany przez dzieci dla dzieci to czas najlepszej zabawy i mnóstwa uśmiechów na twarzach maluchów.

W tym roku zapraszamy do świata gier. Różnorodne gry planszowe, sportowe i wielkoformatowe to tylko namiastka tego, czego będzie można spodziewać się na festynie. Wszelkiego rodzaju konkurencje dla małych i dużych, będą okazją do zdobycia Piegusów, czyli najważniejszej waluty tego dnia. Zebrane Piegusy będzie można wymieniać w sklepiku na ciekawe nagrody. Pamiętajmy jednak, że chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

Podczas festynu nie zabraknie również występów tanecznych oraz ciekawych pokazów na scenie. Jak co roku swoje talenty zaprezentują również gromady zuchowe z hufca, czyli najmłodsi członkowie naszej organizacji. Na pewno nie będzie nudno!

Do zobaczenia w niedzielę!
Kamila Niewinowska, szefowa Harcerskiej Służby Informacji

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB