Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Wygraj książki w naszym konkursie

2016-06-04 10:00:00 (ost. akt: 2016-09-22 14:01:21)

Autor zdjęcia: arch.wydawnictwa

Dla Czytelników mamy dwie pozycje z serii wydawnictwa Edgard: niemiecki kryminał z ćwiczeniami „Flirts” Cariny Rassek i angielski „Tomorrow Never Knows” Kevina Hadley'a.

Wydawnictwo Edgard proponuje przyjemny i skuteczny sposób nauki języków. Seria kryminałów z ćwiczeniami pozwolą ci na naukę języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania w nietradycyjny, a równocześnie miły sposób. W każdym zestawie znajdziesz książkę oraz płytę z audiobookiem. Czytasz wciągającą kryminalną intrygę, od której nie można się oderwać, a mimochodem uczysz się języka obcego.

Dla Czytelników mamy dwie pozycje z serii wydawnictwa Edgard: niemiecki kryminał z ćwiczeniami „Flirts” Cariny Rassek i angielski „Tomorrow Never Knows” Kevina Hadley'a.

Dlaczego Kazimierz Kutz uważa, że wszystko w jego życiu spóźniło się o 20 lat? Czy Jerzy Antczak myślał o powrocie na stałe do Polski? Czego brakuje w życiu Robertowi Glińskiemu? I o czym mówił Marcin Wrona krótko przed swoją śmiercią? „Od Kutza do Czekaja” to kolejny zbiór szkiców Barbary Hollender, który układa się w pełną panoramę polskiego kina. Historia kina z Polską w tle, ale przede wszystkim opowieść o ludziach, którzy tę Polskę próbują opowiedzieć widzom.

Jeżeli chcesz otrzymać jedną z opisywanych książek, to wyślij sms pod nr 71160. W treści sms-a napisz za co lubisz książki i tytuł wybranej pozycji (treść sms-a: de.dd.odpowiedź). Na wszystkie sms-y czekamy do najbliższego czwartku (9.06) do godz. 20. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Książki otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się w sprawie odbioru nagród. Regulamin na www.dziennikelblaski.pl.
opr. naj

Źródło: Dziennik Elbląski