Walczyli do końca! Zobacz ostatnie akcje meczu Truso z Vive [film]

2016-06-06 22:10:36(ost. akt: 2016-06-06 22:34:14)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Młodzi piłkarze ręczni Truso Elbląg w finale mistrzostw Polski juniorów młodszych zmierzyli się z rówieśnikami z Vive Kielce. Po zaciętym, emocjonującym spotkaniu przegrali 27:28 (14:16). Ostatnie minuty kibice oglądali na stojąco. Zobacz, jak padały decydujące bramki, radość zwycięzców oraz smutek przegranych.
Juniorzy młodsi Truso Elbląg i Vive Kielce stworzyli w sobotę (04.06) w hali przy ul. Kościuszki emocjonujące widowisko. Nektórych akcji nie powstydziliby się zawodnicy z superligi. Gospodarze przez całe spotkanie mogli liczyć na wsparcie około 700-osobowej publiczności, która ostatnie minuty oglądała na stojąco. Walka o zwycięstwo trwała praktycznie do ostatnich sekund. Złote medale zdobyli ostatecznie młodzi piłkarze ręczni z Kielc.