Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Młodzi siatkarze Ataku ze znakomitymi występami i awansem

2016-06-07 13:41:02 (ost. akt: 2016-06-07 13:41:22)

Autor zdjęcia: Atak Elbląg

W minioną niedzielę (5 czerwca) w Elblągu rywalizowali młodzi siatkarze, którzy zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego turnieju Kinder Sport.W niedzielę w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej odbył się finał wojewódzki turnieju Kinder+Sport z udziałem młodych siatkarzy ze szkół podstawowych. Organizatorem imprezy był Integracyjny Klub Sportowy Atak Elbląg.

Wystartowało 48 najlepszych drużyn, które zostały wcześniej wyłonione w eliminacjach. Młodzi siatkarze walczyli nie tylko o nagrody, ale i o prawo startu w finale krajowym w Częstochowie (7-10 lipca). Powody do radości mieli także gospodarze. W rywalizacji chłopców bezkonkurencyjni okazali się: Szymon Patecki, Kamil Dobosz, Oskar Woźny w dwójkach oraz Wojciech Kaczmarzyk, Jakub Król, Oliwier Woźnicki, Michał Różankowski w trójkach. Awans do finału krajowego zapewnili sobie również: w trójkach: Karolina Kulig, Milena Szlendak, Julia Łukaczyk i Alicja Szaruga (zdobył srebrny medal w Elblągu) oraz w czwórkach: Igor Decyk, Adrian Gąsiorowski, Piotr Ozimkiewicz, Tomasz Łuciw, Michał Muszyński. W sumie w Częstochowie Atak SP 19 Elbląg będą reprezentowały cztery zespoły.
— Po cichu liczymy na wysokie miejsca. Na pewno wszyscy pojadą na finał krajowy dobrze przygotowani — zapewnia Tomasz Woźny.

Skład Ataku w Elbląg Cup: Piotr Kowal, Dawid Woźny, Łukasz Biedrzycki, Mariusz Wojdag, Dariusz Fercho, Andrzej Młynarczyk, Marcin Musielak, Tomasz Woźny, Jarosław Czyżewski, Krzysztof Wojtaszek.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB