Piątek, 28 lutego 2020. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Złóż życzenia tacie! Do zdobycia kolacja w restauracji Duet

2016-06-10 12:21:00 (ost. akt: 2016-06-10 12:30:43)

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji zapraszamy do naszej zabawy, w której do wygrania jest kolacja w restauracji Duet za 120 złotych. Złóż życzenia tacie. Daj sobie szansę na zdobycie głównej nagrody.

W wielu krajach Dzień Ojca świętowany jest w trzecią niedzielę czerwca. Jednak w Polsce od kilkudziesięciu lat przypada właśnie 23 czerwca. Co oznacza, że za niecałe dwa tygodnie będziemy mieli wspaniałą okazje podziękować tatom za wkład włożony w nasze wychowanie, okazać im miłość i szacunek, a także ich obdarować.

Jaki prezent będzie najmilszy? Tu z pomocą idą Dziennik Elbląski i restauracja Duet przy ul. Stary Rynek 63-64. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Do zdobycia jest kolacja o wartości 120 złotych.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w naszej zabawie? Wystarczy wymyślić życzenia dla taty i wysłać je nam. Nie szczędźcie więc miłych słów i ślijcie sms-y pod numer 71160. Treść sms to de.dt.odpowiedź. Na sms-y czekamy od dzisiaj od godz. 8 do 20 czerwca do godz. 23.59. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Zaproszenie na kolację trafi do autora najpiękniejszych życzeń. Każdy może wysłać dowolną liczbę życzeń. 


Regulamin naszej zabawy znajdziecie na stronie internetowej www.dziennikelblaski.pl

Przypomnijmy, że podobny konkurs organizowaliśmy z okazji Dnia Mamy. Wtedy dosłownie zalała nas fala wzruszających życzeń pod adresem mam. Ostatecznie wygrała Paulina Borkowska i zaprosiła swoją mamę do restauracji Duchówka. Który tata tym razem będzie świętował Dzień Ojca w Duecie? Przekonamy się 21 czerwca, gdy konkurs zostanie rozstrzygnięty.
 Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl.
naj