Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Strażak z Elbląga dwukrotnym mistrzem Polski mundurowych w kickboxingu

2016-06-14 08:40:01 (ost. akt: 2016-06-14 08:51:10)
Adrian Durma (z prawej)

Adrian Durma (z prawej)

Autor zdjęcia: nadesłane/Adrian Durma

Dwa złote medale wywalczył Adrian Durma, elbląski strażak i kickbokser EKK Elbląg podczas mistrzostw Polski służb mundurowych. Elblążanin okazał się najlepszy w kick light oraz point fighting.

— O tytuł mistrza Polski mundurowych zmagało się wielu sportowców z różnych służb takich jak: wojsko, komandosi, policja, straż graniczna, BOR, straż więzienia, żandarmeria wojskowa i wiele innych formacji. Mundurowi wywodzili się z różnych stylów walki, co sprawiało że turniej stał na wysokim poziomie sportowym i był bardzo wszechstronny — relacjonuje Adrian Durma.

Trenujący na co dzień kickboxing w EKK Elbląg Durma w tym przypadku potwierdził swoją klasę sportową, zdobywając dwa tytuły mistrza Polski w kick light oraz point fighting.
— Nie dałem swoim rywalom najmniejszych szans. Wszystkie walki wygrałem zdecydowanie i wysoko na punkty, zdobywając tym samym złote medale — relacjonuje.

To był ostatni turniej przed wakacjami dla kickboksera EKK.
— Teraz chwila przerwy i Adrian zacznie przygotowania do drugiej części sezonu i najważniejszego startu w tym sezonie, czyli mistrzostw Europy, które odbędą się w październiku na Słowenii — zapowiada.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB