II liga w Elblągu! Olimpia po raz drugi wygrała z Motorem. Zobacz tą radość [dużo zdjęć, film]

2016-06-15 16:33:17(ost. akt: 2016-06-15 21:26:34)

Piłkarze Olimpii Elbląg w drugim meczu barażowym znowu pokonali Motor Lublin - w środę na własnym stadionie 2:1 i awansowali do II ligi! Zobacz zdjęcia, film.

Olimpia Elbląg - Motor Lublin 2:1 (1:1)
0:1 - Drozd (22), 1:1 - M. Pietroń (29), 2:1 - Kołosow (80)
Olimpia: Tułowiecki – Kowalczyk, Wenger, Kubowicz, Bukacki, Szuprytowski (62. Ł. Pietroń), Stępień (68 Bojas), Sokołowski (83 Iwanowski), M. Pietroń (68 Ressel), Kołosow, Piceluk
Rezerwowi: Daniel, Ł Pietroń, Bojas, Maciążek, Koza, Reszel, Iwanowski
Motor: Socha – Falisiewicz, Gieraga, Komor (46 Prusinowski), Dykyy, Król (63 Piekarski), Tymosiak, Stachura, Kamiński (71 Piątek), Michota, Drozd
Rezerwowi: Zagórski, Wolski, Kowalczyk, Prusinowski, Mroczek, Piekarski, Piątek

• Treść odświeża się automatycznie. Ostatnie odświeżenie: dzisiaj, 02:10

• 15 cze 2016 18:59
    Koniec meczu. Olimpia po raz drugi pokonała Motor Lublin i jest w II lidz! Gratulujemy!
  • 15 cze 2016 18:42
    83. minuta. Zmiana w Olimpii. Krzysztof Iwanowski za Patryka Sokołowskiego.
  • 15 cze 2016 18:41
    80. minuta. Gol dla Olimpii, a jego autorem Anton Kołosow, który na pełnym biegu pokonał bramkarza strzałem sprzed pola karnego po długim rogu. Olimpia prowadzi 2:1
  • 15 cze 2016 18:39
    80' minuta. Po raz kolejny mecz przerwany ze względu na duże zadymienie po użyciu przez kibiców Olimpii środków pirotechnicznych.
  • 15 cze 2016 18:35
    Do zakończenia meczu w Elblągu pozostał kwadrans.
  • 15 cze 2016 18:31
    71. minuta. Zmiana w Motorze Lublin. Paweł Piątek za Szymona Kamińskiego.
  • 15 cze 2016 18:28
    68. minuta. Zmiana w Olimpii Elbląg. Na boisku pojawili się Michał Ressel i Jakub Bojas za Radosław Stępień i Michał Pietroń.
  • 15 cze 2016 18:23
    63. min. Zmiana w Motorze. Piotr Piekarski za Rafała Króla.
  • 15 cze 2016 18:21
    62. min. Pierwsza zmiana w Olimpii Elbląg. Łukasz Pietroń za Damiana Szuprytowskiego.
  • 15 cze 2016 18:17
    58. minuta. Anton Kołosow w dogodnej sytuacji - uderzył jednak nad poprzeczką.
  • 15 cze 2016 18:14
  • 15 cze 2016 18:10
    Mamy dla Was już bramki z pierwszej połowy. Wyśmienite uderzenie Michała Pietronia! Oglądajcie tutaj
  • 15 cze 2016 18:05
    Zmiana w Motorze Lublin. Maciej Prusinowski wszedł na boisko za Aleksandra Komora.
  • 15 cze 2016 18:04
    46. minuta. Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu
  • 15 cze 2016 17:49
    Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu. W Elblągu po 45 minutach 1:1.
  • 15 cze 2016 17:44
    42. minuta. Mecz został wznowiony.
  • 15 cze 2016 17:43
    41. minuta. Sędzia przerwał mecz, bo po odpaleniu przez kibiców Olimpii rac zadymienie na stadionie uniemożliwia grę.
  • 15 cze 2016 17:39
    37. minuta. Kacper Tułowiecki, bramkarz Olimpii, ratuje teraz gospodarzy przed utratą bramki po strzale Marcina Michoty.
  • 15 cze 2016 17:31
    29 minuta. Goooolllllllll dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Michał Pietroń, który pięknie wykonał rzut wolny z około 22 metrów i posłał piłkę w samo okienko. Na Agrykola 1:1!
  • 15 cze 2016 17:27
    24. minut. Paweł Piceluk powalony w polu karnym przez rywala. Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia wskazał tylko rzut rożny.
  • 15 cze 2016 17:24
    22. minuta. Motor zdobywa bramkę, a jej autorem Filip Drozd, który strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Olimpii
  • 15 cze 2016 17:21
    18. min. Paweł Piceluk w dobrej sytuacji, jednak sędzia przerwał grę, bo uznał, że faulował jednego z obrońców gości.
  • 15 cze 2016 17:17
    15' min. Pierwszy rzut rożny dla Motoru, jeden z zawodników za wysoko uniósł nogę i gra przerwana.
  • 15 cze 2016 17:15
    Dzisiaj w Elblągu atmosfera piłkarskiego święta. Na trybunach elbląskiego stadionu ponad dwa tysiące kibiców.
  • 15 cze 2016 17:10
    9. min. Składna akcja Olimpii, po której piłkę zgraną w pole karne z prawej strony boiska uderzał Radosław Stępień, ale nad bramką.
  • 15 cze 2016 17:05
    Zachęcamy do głosowania na piłkarza meczu tutaj
  • 15 cze 2016 17:02
    1' Rozpoczął się mecz w Elblągu
  • 15 cze 2016 16:51
    Zdjęcia z rozgrzewki tutaj
  • 15 cze 2016 16:43
    Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 15 minut rozpocznie się barażowy mecz o wejście do II ligi piłkarzy Olimpii Elbląg z Motorem Lublin.