Piątek, 26 lutego 2021. Imieniny Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Święto Policji. Festyn dla mieszkańców w Pasłęku

2016-07-19 09:51:12 (ost. akt: 2016-07-19 09:56:02)
Festyn z okazji Święta Policji

Festyn z okazji Święta Policji

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Festyn z okazji Święta Policji odbędzie się w najbliższy piątek w Pasłęku. — Tradycyjnie przygotowaliśmy, szczególnie dla najmłodszych, moc atrakcji — zapowiadają organizatorzy.

Festyn odbędzie się w godz. 14-17 na boisku sportowym przy ul. 11 Listopada w Pasłęku. Co w programie piątkowej imprezy z okazji Święta Policji?
— Kilkanaście konkursów z bardzo cennymi nagrodami, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności bezpiecznej jazdy w specjalnie wyposażonym samochodzie z WORD w Elblągu, możliwość zdania egzaminu na kartę rowerową czy pokaz tresury psów policyjnych — zapowiadają organizatorzy.

W festynie wezmą udział również przedstawiciele innych służb mundurowych: Straży Granicznej, Inspekcji Transportu Drogowego, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej. Zaprezentują możliwości specjalistycznego wyposażenia, którym posługują się na co dzień.

Uwaga, ważna informacja dla chcących zdawać egzamin na kartę rowerową. Każda osoba chcąca przystąpić do egzaminu na kartę rowerową musi posiadać:
— dokument tożsamości potwierdzający wiek,
— pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów,

Egzamin na kartę rowerową składa się z dwóch etapów:
— etap teoretyczny – odbędzie się 22 lipca 2016 r. w Komisariacie Policji w Pasłęku o godz. 10:00 (test)
— etap praktyczny – odbędzie się w trakcie festynu „Święto Policji 2016” o godz. 14:00 na boisku sportowym przy ul. 11 Listopada (tor przeszkód).

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB