Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Wyślij sms, a książka może być twoja

2016-07-23 10:00:00 (ost. akt: 2016-07-22 13:28:31)
Książki do wygrania w naszym konkursie

Książki do wygrania w naszym konkursie

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Wygraj w naszym konkursie lekturę na letnie dni.

Zapomniane dzieciństwo. Odkryte na nowo życie. A jeśli masz tylko jeden dzień, żeby dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś? Kiedy Sabrina Boggs przypadkiem natrafia na tajemniczą kolekcję, która znajdowała się w posiadaniu jej ojca, odkrywa prawdę tam, gdzie nigdy nie podejrzewała istnienia kłamstwa.

Człowiek, przy którym spędziła całe dzieciństwo, nagle staje się kimś zupełnie obcym. „Miłość i kłamstwa” Cecylii Ahren to poruszająca, skłaniająca do refleksji opowieść o tym, w jaki sposób pozornie najzwyklejsze decyzje mogą wywierać nadzwyczaj ważki wpływ na całe nasze życie. Książka ukazała się na polskim rynku nakładem wydawnictwa Akurat.

„Modlitwa za Owena” Johna Irvinga to historia osobliwa i wzruszająca, okraszona czarnym humorem, pełna mrocznej, gorzkiej symboliki. Snując opowieść o dorastaniu pokolenia, któremu przyszło się zmierzyć z doświadczeniem wojny w Wietnamie, autor podjął próbę przeniknięcia tajemnicy ludzkiego losu. Kluczem do niej jest kontrowersyjna postać tytułowego bohatera. Kim jest Owen Meany? Zbiorowym sumieniem pokolenia młodych Amerykanów walczących w Wietnamie, czy może wyzwaniem - albo przestrogą? Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Kim jest kobieta, która ze swoim czteroletnim synem wyjeżdża do Państwa Islamskiego? Co spowodowało, że rozsądna, wykształcona osoba ulega terrorystom? Dopiero na miejscu przekonuje się, że wszystko, co jej mówiono, jest kłamstwem. Sophie przeszła wiele, poznała przemoc, przerażającą brutalność i bezwzględność - prawdziwe życie wyznawców Państwa Islamskiego. Tylko dzięki niesamowitej determinacji udało jej się uciec z tego piekła. „Piekło ISIS” Sophie Kasiki ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Jeżeli chcesz otrzymać jedną z opisywanych książek, to wyślij sms pod nr 71160. W treści sms-a napisz za co lubisz książki i tytuł wybranej pozycji (treść sms-a: de.dd.odpowiedź). Na wszystkie sms-y czekamy do czwartku (28.07) do godz. 20. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Książki otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się w sprawie odbioru nagród. Regulamin na www.dziennikelblaski.pl.
opr. naj

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gosia #2033158 | 80.55.*.* 25 lip 2016 12:24

    "Twój SMS został przyjety, lecz nie zostanie zliczony" :(

    ! - + odpowiedz na ten komentarz