Niedziela, 31 maja 2020. Imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Zbiórka artykułów szkolnych dla najbardziej potrzebujących

2016-09-01 12:59:09 (ost. akt: 2016-09-01 13:01:53)
Koniec wakacji to czas na kompletowanie wyprawki szkolnej dla naszych pociech.

Koniec wakacji to czas na kompletowanie wyprawki szkolnej dla naszych pociech.

Autor zdjęcia: Fotolia.com

Pierwszy dzwonek kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego i z dziećmi, które z uśmiechem na twarzy i wielkim podekscytowaniem idą do szkoły. W tym roku będzie można go kojarzyć również z akcją Miejskiego Centrum Wolontariatu.

Pierwszy dzwonek kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego i z dziećmi, które z uśmiechem na twarzy i wielkim podekscytowaniem idą do szkoły. Jednakże mamy nadzieję, że w tym roku pierwszy dzwonek będziecie kojarzyć również z naszą akcją! U nas „Pierwszy dzwonek” już ruszył! Miejskie Centrum Wolontariatu organizuję zbiórkę artykułów szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży z placówek tj.: Socjalizacyjna Całodobowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Elblągu, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu oraz Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Orle Gniazdo" w Marwicy, które niestety nie są objęte programem 500+, a mają takie same potrzeby jak reszta młodego pokolenia. Dlatego też, mamy nadzieję, że możemy liczyć na Wasze wsparcie, ponieważ każda jedna sztuka długopisu czy zeszytu z pewnością się przyda. Mamy już bardzo pozytywny odzew ze strony szkół i firm, które kolejno przyłączają się do naszej akcji.

Wszelkie artykuły szkolne będziemy zbierać do 30 września. Można przynosić je bezpośrednio do naszego biura przy ul. Związku Jaszczurczego 17, p. 26 w godz. 10:00 – 16:00, bądź na finał naszej akcji, który odbędzie się już 10 września w Centrum Handlowym Ogrody. Oprócz zbiórki w tym dniu odbędą się różnego rodzaju animacje: gry i zabawy, malowanie buziek, oraz czytanie bajek.

Miejskie Centrum Wolontariatu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB