Niedziela, 23 lutego 2020. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Polska Noc Kabaretowa po raz drugi wystąpiła w Elblągu

2016-09-16 23:56:31 (ost. akt: 2016-09-17 00:29:32)
Kabaret Paranienormalni wystąpił jako ostatni w piątkowy wieczór w Elblągu

Kabaret Paranienormalni wystąpił jako ostatni w piątkowy wieczór w Elblągu

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Po raz drugi w historii do Elbląga zawitała Polska Noc Kabaretowa. Czterogodzinne show w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej przyciągnęło tłumy elblążan.

W roli prowadzącego Polską Noc Kabaretową tym razem wystąpił Kabaret Nowaki. Oczywiście w programie nie zabrakło odniesień do najnowszych wydarzeń ze świata polityki i sportu, czyli pierwszego występu Legii Warszawa w Lidze Mistrzów.

Jako pierwszy ze swoim program zaprezentował się kabaret K-2. Później kolejno na scenie meldowali się: Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz chyba najbardziej wyczekiwany Kabaret Paranienormalni. Czterogodzinne show w hali przy al. Grunwaldzkiej zwieńczył występ oczywiście Mariolki, która, pomimo upływu lat, nie traci rewelacyjnej formy. Nawet jeśli słyszy... głosy.

Podczas występów kabaretów, tak jak podczas pierwszej wizyty Polskiej Nocy Kabaretowej w Elblągu, nie zabrakło elbląskich odniesień. I tak dowiedzieliśmy się, że w Elblągu nie jest trudno wybudować piramidy, ale trudno jest wytępić bakterie w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka (basen sportowy i rekreacyjny są zamknięte od 5 września).

To już piąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej. Ekipa tworząca program jest dobierana tak, żeby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru.

Przypomnijmy, że pierwszy raz Polska Noc Kabaretowa w Elblągu pojawiła się w marcu 2015 r. Wiadomo już, że piątkowa wizyta nie była ostatnią.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB