Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Na początek gra miejska z literaturą

2016-09-22 13:41:53 (ost. akt: 2016-09-22 13:46:52)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Można rzec tradycyjnie Wielorzecze rozpocznie się piątkową Grą Miejską, do udziału w której organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Elbląga. Wśród instytucji Starego Miasta uczestnicy zabawy będą nie tylko poznawali historię i kulturę, ale przede wszystkim bawili się literacko.

Zobacz także: Jesień przyniesie Wielorzecze. Spotkania nie tylko literackie Bogumiła Salmonowicz - jeden z gospodarzy festiwalu Właściwie wszystko już załatwione. Program ułożony, goście zaproszeni, plakaty powoli opanowują miasto. Jeszcze tylko pani prezes nauczy się chodzić w...

Głównym zadaniem gry miejskiej będzie odnalezienie II Antologii Alternatywnego Elbląskiego Klubu Literackiego pt. "Książka Pełna Słów", której promocja odbędzie się 25 września o 18.30 na Dziedzińcu Biblioteki Elbląskiej w trakcie Biesiady Poetyckiej.

Sama gra to połączenie spaceru po starówce, akcji happenigowych, czytania, pisania i zabawy słowem jako takim. Spotkajmy się w piątek (23 września) o godzinie 10.00 na Dziedzińcu Biblioteki Elbląskiej i rozpocznijmy zabawę - poszczególne punkty na mapie będą elementem zadań dla grup.
I tak "bazy" będą w Hotelu Elbląg, Galerii El, Ratuszu Staromiejskim, Bibliotece Elbląskiej, przy fontannie na Placu Słowiańskim czy też przy Bramie Targowej. Przydadzą się - wygodne buty, dobry humor oraz otwarcie na działania twórcze.

Przyjdźcie i bawcie się literacko. Zapraszamy również na inne wydarzenia festiwalowe.
Dominika Lewicka-Klucznik
     

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB