Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Będą utrudnienia w ruchu - remont mostu i ćwiczenia przeciwpowodziowe

2016-10-25 21:11:01 (ost. akt: 2016-10-25 21:39:48)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W najbliższych dniach elbląskich kierowców czekają utrudnienia na ulicy Warszawskiej, Panieńskiej i Bulwarze Zygmunta Augusta.

Departament Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu poinformował, że w zależności od warunków atmosferycznych, 26 lub 27 października planuje przeprowadzić remont nawierzchni na dojeździe do mostku na rzece Fiszewce, zlokalizowanego w pasie drogi krajowej nr 22 przy ul. Warszawskiej w Elblągu. W związku z prowadzonymi robotami wystąpią utrudnienia w ruchu, polegające na czasowym zamknięciu połówkowym jezdni. W tym czasie ruch odbywał się będzie wahadłowo. Pamiętajcie o ostrożnej jeździe w tym regionie!

Natomiast w piątek (28 października) na ul. Panieńskiej pod mostem Kard. S. Wyszyńskiego od godz. 8 do 11 odbędą się ćwiczenia Formacji Obrony Cywilnej miasta Elbląg z rozkładania Mobilnego Systemu Ochrony Powodziowej (MSOP). W związku z ćwiczeniami dla ruchu kołowego i pieszego zamknięta będzie ul. Panieńska i Bulwar Zygmunta Augusta, na odcinku od skrzyżowania z ul. Wapienną do budynku mieszkalnego Panieńska 16 (za wjazdem na teren marketu budowlanego i myjni samochodowej). Objazd odcinka wyłączonego z ruchu będzie się odbywał ulicami Sopocka, Rycerską, Bocianią, Zamkową, Wapienną.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB