Sobota, 22 lutego 2020. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Dla kogo tytuł Filantrop Roku? Czekają na zgłoszenia

2016-11-01 12:00:00 (ost. akt: 2016-11-01 10:28:25)
Bawarczyk Erwin Vollerthun otrzymał tytuł Filantropa Roku 2014

Bawarczyk Erwin Vollerthun otrzymał tytuł Filantropa Roku 2014

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Jeszcze do najbliższego piątku (04.11) można zgłaszać kandydatów do nagrody Filantrop Roku - konkursu organizowanego przez Fundację Elbląg. W ubiegłym roku nagroda ta trafiła do Erwina Vollerthuna.

Jak informuje Fundacja Elbląg, organizator "Filantropa Roku", celem konkursu jest promocja prospołecznych, filantropijnych postaw ludzi biznesu oraz osób prywatnych.
— Tytuł „Filantropa Roku” może otrzymać przedsiębiorca, osoba fizyczna, firma prywatna lub państwowa, która w roku 2015 w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu, zarówno finansowym, jak poprzez darowizny rzeczowe lub usługi, działań organizacji pozarządowych, instytucji użyteczności publicznej oraz osób prywatnych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego — informują organizatorzy.

Zgłoszenia do tytułu „Filantropa Roku” mogą składać organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, stowarzyszenia kościelne itp.), instytucje użyteczności publicznej (szkoły, uczelnie, szpitale, instytucje działające w sferze kultury i pomocy społecznej itp.) oraz osoby fizyczne. Zgłoszenia należy składać do 4 listopada tego roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 21 listopada na XVI Gali Fundacji Elbląg.
Do konkursu nie mogą być zgłoszone organizacje pozarządowe i instytucje użyteczności publicznej. Nie będą przyjmowane zgłoszenia niezgodne z regulaminem konkursu.

Załączniki i zasady konkursu znajdują się na stronie Fundacji Elbląg: tutaj.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB