Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Maraton dla fanów kina sensacyjnego. Zdobądź bilet do Multikina!

2016-11-05 12:00:00 (ost. akt: 2016-11-04 22:58:48)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

ENEMEF: Maraton Pitbulla to idealna propozycja dla fanów mocnego kino sensacyjnego. Dla naszych Czytelników mamy pięć biletów na maraton filmowy w Multikinie.

ENEMEF: Maraton Pitbulla to idealna propozycja dla fanów mocnego kino sensacyjnego. To cała noc w bezwzględnym świecie twardzieli - z brutalnymi zdarzeniami, zaskakującymi zwrotami akcji i ciętymi ripostami. Doskonała obsada aktorska i wciągająca fabuła oparta na autentycznych wydarzeniach dostarczą wielkich emocji, a charakterystyczny humor zapewni świetną rozrywkę. Wszystko za sprawą mistrza polskich filmów policyjnych - Patryka Vegi i jego fenomenalnej serii „Pitbull”.

Podczas najbliższego maratonu filmowego, który odbędzie się z czwartku na piątek (początek o godz. 22), zaprezentowane zostaną trzy filmy: przedpremierowo „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, tegoroczny „Pitbull. Nowe porządki”, który już odniósł ogromny sukces oraz uważany za jeden z najlepszych polskich filmów tego wieku „Pitbull”. Bilety kosztują 33 zł.

Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych biletów na ten maraton. Należy wysłać sms pod nr 71160 i w jego treści napisać: za co lubi się Elbląg - treść sms to de.mf.odpowiedź. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi. Czekamy na nie do najbliższej środy (09.11) do godz. 18. Bilety trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl
red

O filmach
• Pitbull. Niebezpieczne kobiety
To druga część trylogii, inspirowana prawdziwymi historiami policjantek. Jak mówi sam Patryk Vega, film przynosi prawdziwą rewolucję gatunku, po raz pierwszy kobiety stają się sprawczyniami wydarzeń.

• Pitbull. Nowe porządki
Pierwsza część zapowiedzianej trylogii, którą obejrzało blisko 1,5 mln widzów. To niezwykle realistyczny i świeży obraz polskiej policji oraz świata przestępczego, wszystkie sceny i dialogi zostały zaczerpnięte z życia.

• Pitbull
Wstrząsający i szczery film akcji, który w dużej mierze za sprawą swojej autentyczności odniósł spektakularny sukces i stał się jednym z najważniejszych dzieł w dorobku Patryka Vegi.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB