Dobre starty elbląskich tenisistów w turnieju o puchar prezydenta

2016-11-09 10:19:28(ost. akt: 2016-11-09 10:30:53)

Dobre występy zanotowali elbląscy zawodnicy podczas rozegranego w miniony weekend V Turniej o Puchar Prezydenta Elbląga w tenisie stołowym

V Turniej o Puchar Prezydenta Elbląga w tenisie stołowym odbył się w minioną niedzielę (6 listopada) . W najbardziej prestiżowej kategorii open wygrał znany ligowiec Artur Daniel (Spójnia Warszawa), mający na koncie tytuł mistrza Polski, który w finale pokonał Rosjanina Wasylija Skalienkę.

Do walki o zwycięstwo nie mogli przystąpić zawodnicy II-ligowego Mlexera, którzy tym czasie rozgrywali spotkanie w Płocku (5:5 z Victoria Repro). Wszystkie kategorie wiekowe, z wyjątkiem grupy 40-59, wygrali elblążanie i inni zawodnicy z regionu. Wśród weteranów i superweteranów najlepsi byli: Bolesław Krawczyk (Olsztyn) i Sylwester Gliniecki (Elbląg).