środa, 8 kwietnia 2020. Imieniny Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Dołącz do biegnących mikołajów

2016-11-23 17:10:54 (ost. akt: 2016-11-23 17:16:19)

Autor zdjęcia: EL-Aktywni

Zrób sobie sportowy prezent do buta i po raz kolejny stań na starcie biegowej imprezy w Elblągu. Stowarzyszenie EL-Aktywni zaprasza w niedzielę 4 grudnia na koleżeński spontaniczny Bieg Mikołajkowy z akcją charytatywną na rzecz Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.

Bez biletów, bez wpisowego. — Z wielkim grudniowym sercem do biegania zapraszamy w niedzielę 4 grudnia na polanę w elbląskiej Bażantarni. Pobiegniemy trasą jak w ubiegłym roku czyli ul. Marymoncka, Piłsudskiego, Dąbka, Nowowiejska, Agrykola, Chrobrego, Sybiraków (ok. 7 km) w bardzo wolnym tempie tzn. po ok. 7 minut. Bezpośrednio po biegu zapraszamy na kawę, herbatę i kiełbaski z ogniska przy wiacie Margitka - zapowiadają organizatorzy.

Co trzeba mieć tego dnia? Czapę Mikołaja na głowie! Nos renifera! Albo inne symbole sprawiające, że przechodnie i kierowcy w Elblągu zrobią taaaaakie oczy widząc mały tłum biegnących Mikołajów.

Niedziela 4 grudnia o 11:00 w Bażantarni
Bądź tego dnia biegającym Mikołajem....

Tegoroczny bieg będzie połączony z akcją charytatywną na rzecz Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu. W związku z tym przed w trakcie i po biegu będą zbierane pieniądze na rzecz schroniska. Osoby, które chciałby wesprzeć akcję w formie rzeczowej proszone są o przyniesienie w miejsce zbiórki: karmy w puszkach, smyczy, dużych metalowych misek, niepotrzebnych koców, kołder, obroży itp. rzeczy.

Stowarzyszenie EL-Aktywni

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB