Sobota, 30 maja 2020. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Zimowe Melodie zabrzmią w Tolkmicku

2016-11-30 11:57:48 (ost. akt: 2016-11-30 12:05:23)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 mogą wziąć udział w konkursie wokalnym "Zimowe Melodie", który odbędzie się 20 grudnia w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tolkmicku (godz. 10).

— Zadaniem każdego uczestnika będzie przygotowanie jednej piosenki o tematyce świątecznej lub zimowej w języku polskim. Do 12 grudnia można jeszcze wysyłać zgłoszenia na adres: Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tolkmicku lub drogą elektroniczną: Inf-tur.tolkmicko@wp.pl — informuje organizator konkursu, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tolkmicku.

W jury konkursu zasiądą:
Łukasz Gesek, obecnie wokalista disco-dance, znany m.in. z takich utworów jak: „Na koncercie w dyskotece”. Uczestnik wielu programów muzycznych: Bitwa na głosy, Must be the music czy Disco star. Posiadacz złotej płyty, którą nagrał wraz z zespołem Ryszarda Rynkowskiego. Komponuje i gra na kilku instrumentach: gitara, pianino.
Wojciech Haza, absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, saksofonista, klarnecista i nauczyciel. Na co dzień dyrektor świetlicy środowiskowej w Elblągu. Jako muzyk współpracuje m. in: z elbląskim teatrem dramatycznym oraz Młodzieżowym Domem Kultury w Elblągu.
Michał Dreger, absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, trębacz, wokalista oraz muzyk sesyjny. Współpracował z takimi zespołami jak Harlem, Chocolate Spoon. W latach 2013-2015 był również dyrygentem chóru Pro Musica z Próchnika, obecnie muzyk Elbląskiej Orkiestry Wojskowej i seefolkowego zespołu Banda Czworga.

Regulamin i karty zgłoszeń dostępne są na stronie www.kulturatolkmicko.pl.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB