Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Alternatywni świętują 7 urodziny

2016-12-04 20:09:33 (ost. akt: 2016-12-04 20:11:51)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Powinniśmy zacząć edukację... w tym wieku zazwyczaj się tak robi, chociaż w obecnej sytuacji - wszystko jest możliwe. Jak nam minęło ostatnie siedem lat? LITERACKO!

Siedem lat wspólnej pracy to nie tylko tony zapisanych kartek, godziny spotkań... to czas, w którym doskonaliliśmy swój warsztat, prezentowaliśmy się ludziom, jeździliśmy po Polsce, wydawaliśmy książki... w dużym skrócie. To dziesiątki poznanych ludzi, z którymi współpracujemy, to Festiwal Literatury Wielorzecze, to również drugie wydanie Antologii, Książki Pełnej Słów... i jeszcze więcej inicjatyw, którymi zajmujemy się z pasją.

Cieszymy się sukcesami i rośniemy w siłę, uwaga - pisanie jest zaraźliwe, a my... chyba to kochamy!

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na wspólne świętowanie 7. urodzin Alternatywnego Elbląskiego Klubu Literackiego, które odbędą się już 9 grudnia.

O godzinie 18:00 zapraszamy na Małą Scenę Teatru im. A. Sewruka w Elblągu na spotkanie autorskie z Maciejem Robertem - poetą, krytykiem literackim. Urokowi Maćka podda się Marta Eisler-Wrzeszcz.

O godzinie 20:00 spotykamy się w Pubie Sąsiedzi. A tam... najpierw Turniej Jednego Wiersza z hasłem przewodnim "7 grzechów". Co należy zrobić, żeby wziąć udział w Turnieju? Przyjść z własnym niepublikowanym i nienagradzanym wcześniej tekstem (w dwóch wydrukowanych egzemplarzach) i zaprezentować wiersz publiczności...
(dla podkręcenia atmosfery zdradzimy, że na zwycięzców czekają nagrody finansowe i rzeczowe).
Sponsorami nagród są: Opegieka, Jasmin, Pure Nature

Oczekiwanie na werdykt jury nie będzie stresujące, ponieważ w tym czasie zaprezentuje się ekipa z łył/bla zine czyli Kamila Łyłka i Wojciech Bladoszewski wraz z przyjaciółmi, którzy przyczynili się do wydania drugiego numeru antypoetyckiego zina (oczywiście do zdobycia). Prowadzeniem tej paczki zajmie się Artur Miścicki.

A żeby wieczór minął nam kolorowo i nie tylko poetycko, oprawą muzyczną i wizualną zajmie się Maciek Fiołek Fijałkowski, muzyk z Elbląga, który od kilku lat działa w malowniczym Augsburgu, jednak o rodzinnym mieście ciągle pamięta. Wieczór umilą klipy jego autorstwa, ale pojawią się również piosenki zespołu Brittle Greedy Cross, który tworzy z przyjacielem, Polem.

Do zobaczenia! Świętujcie z nami!
Kamila Łyłka

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB