Piątek, 30 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Quartado na zakończenie roku

2016-12-18 17:52:31 (ost. akt: 2016-12-18 17:55:26)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Po niedzielnym rockandrollu z grupami The Stubs i Fertile Hump przyjdzie czas na ostatni tego roku koncert w elbląskiej Mjazzdze. W czwartek 22 grudnia na scenie klubu zagra rewelacyjna grupa jazz fusion Quartado.

Po serii koncertów, na scenach klubowych i festiwalowych jak Bielska Zadymka Jazzowa, Jazz Nad Odrą czy występ na scenie Radiowej Trójki w studiu im. Agnieszki Osieckiej czas na powrót z ich elektrycznym jazzem do Mjazzgi. Tym bardziej, że od poprzedniego spotkania doczekaliśmy się nowego materiału!

Po niesamowicie dobrze przyjętej na rynku pierwszej płycie Quartado, dzięki której mieli przyjemność gościć w ogromnej ilości audycji radiowych w najbardziej znaczących stacjach radiowych w kraju i za granicą oraz na wielu legendarnych już festiwalach, przyszedł czas na realizację kolejnego albumu. Tym razem we własnym zakresie w pełni odpowiadając za jego kształt od początku do końca. Jedno pozostaje stałe i niezmienne od początku wspólnego grania - muzyka, która daje im radość, a radością tą dzielą się ze słuchaczami - to jazz fusion.

Quartado tworzy w składzie:
Jan Rejnowicz -piano
Tomek Łosowski - bębny
Marcin Wądołowski - gitara
Karol Kozłowski - bas

Mjazzga, czwartek 22 grudnia, godz. 20.15. Bilety 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB