Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Po raz pierwszy także nocą. Zimowe biegi na orientację

2017-01-08 20:19:55 (ost. akt: 2017-01-08 20:57:07)

Autor zdjęcia: EKO Gryf

Przed nami sobotnia (14 grudnia) IV runda VIII Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację. Dzień wcześniej Elbląski Klub Orienteeringu Gryf zaprasza również na pierwszy elbląski marszobieg nocny.

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej wespół z elbląskim MOSiR-em zapraszają w sobotę 14 stycznia na IV rundę VIII Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację. Do zdobycia są kolejne punkty, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to sprinterski bieg interwałowy na naszej pięknym Starym Mieście. Centrum zawodów będzie znajdowało się w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 przy ul. Zamkowej. Zapraszamy wszystkich „twardzieli” na miejski bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Starówce. Start pierwszego zawodnika o 10.

Natomiast dzień wcześniej, w piątek 13 stycznia, w Bażantarni odbędzie się I Zimowy Marszobieg na Orientację o charakterze popularyzacyjnym, organizowany przez EKO GRYF wraz z MOSIR-em. Start pierwszego zawodnika o godz.17.00. Centrum zawodów przy restauracji „MYŚLIWSKA”. Będą to zawody typu „scorelauf”. Osoby pełnoletnie startują bez ograniczeń. Natomiast dzieci i osoby niepełnoletnie tylko z rodzicem lub prawnym opiekunem z uwagi na bezpieczeństwo. Uczestnicy zobowiązani są zabrać ze sobą latarki (czołówki), ciepłe obuwie i ubranie oraz kiełbaski, gdyż będzie możliwość ich upieczenia (ognisko).

Zawody będą przeprowadzone za pomocą kart startowych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami.
Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www.ekogryf.pl
EKO Gryf

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB