Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Pracowity weekend policji

2017-01-09 15:54:54 (ost. akt: 2017-01-09 15:56:01)
ilustracja do terści

ilustracja do terści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Podczas minionego weekendu policjanci prewencji interweniowali 176 razy.

Wylegitymowali łącznie 916 osób, co pozwoliło na zatrzymanie 7 poszukiwanych. Skontrolowali 355 pojazdów i przewieźli do wytrzeźwienia 23 osoby pijane. Zatrzymali także 5 nietrzeźwych kierujących. Przez weekend doszło do 1 wypadku drogowego i 22 kolizji. Policjanci zatrzymali także czterech kierowców bez uprawnień.

Do wypadku doszło w miniony piątek na Węźle Wschód. Tam kierująca renault clio, która jechała w stronę Warszawy, nie ustąpiła pierwszeństwa dla renault mastera. Samochody zderzyły się, a mniejszy z nich wpadł na barierę ochronną. Potrzebny był specjalistyczny sprzęt strażacki żeby wyciągnąć zakleszczoną w aucie kobietę. 72-latka z clio trafiła do szpitala z ogólnymi obrażeniami. Kierowcy byli trzeźwi.

Z kolei dzień później na trasie S22 (na wysokości Nowego Monasterzyska) doszło do groźnej kolizji łosia z samochodami. Zwierze zostało potrącone dwukrotnie. Najpierw przez toyotę, która jechała w stronę granicy, a następnie przez jadącego z przeciwka seata. Niestety łoś zginął na miejscu. Kierowcy i pasażerowie nie ucierpieli.
Informacja KMP w Elblągu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB