Poniedziałek, 17 czerwca 2019. Imieniny Laury, Leszka, Marcjana

Fotografia i poezja w Galerii Filar Szuki

2017-01-16 18:24:19 (ost. akt: 2017-01-16 18:24:57)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

W środę, 18 stycznia, o godz. 17 gościem Galerii Filar Sztuki będzie Wiesław Leszczyński autor wystawy "Fotografia i poezja".

Wiesław Leszczyński z zawodu dokumentalista - pracuje w Muzeum Stutthof, z zamiłowania fotografik, muzyk, malarz i poeta od trzech lat związany jest z Elbląskim Klubem Literackim Alternatywni. Jest laureatem 2. miejsca w Turnieju Jednego Wiersza pod hasłem "O miłości inaczej" organizowanym przez Elbląską Scenę Literacką oraz laureatem 3. miejsca w Turnieju Jednego Wiersza podczas I Festiwalu Literackiego "Słowa Na Puszczy" w Drezdenku. Jego teksty zamieszczono w Antologii Głogowskich Konfrontacji Literackich, w II Antologii "Książka pełna słów" Alternatywnego Elbląskiego Klubu Literackiego, w Dolnośląskim Roczniku Literackim "Pomosty". Za debiut fotograficzny uważa udział z wystawą w IV Festiwalu Literatury Wielorzecze we wrześniu 2016 r.
W Galerii Filar Sztuki prezentuje poetyckie pejzaże fotograficzne wzbogacone wierszami z ostatniej antologii elbląskich poetów "Książka Pełna Słów".
Wystawa będzie czynna do 20 lutego w godzinach otwarcia Biblioteki PWSZ w Elblągu.


Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB