Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Wygraj książki z Dziennikiem Elbląskim

2017-02-04 10:00:00 (ost. akt: 2017-02-03 10:46:34)

Autor zdjęcia: materiały wydawnictwa

Pierwsza taka komedia romantyczna! Odnajdziesz w niej siebie i zapragniesz - choć przez moment- być Polą Kukułką.

Pola, samotnie wychowująca trójkę dzieci, musi stawić czoło nieprzychylnym jej paniom z opieki społecznej. Jak przekonać je, że sobie poradzi? Jak udowodnić, że dzieci powinny zostać przy niej? Na szczęście Pola nie jest sama: ma brata, bratową, babcię z demencją i… przystojnego sąsiada. Wiktor – wschodząca gwiazda coachingu – wydaje się być jednak z innej bajki.

Zrobił zawrotną karierę, ma piękną dziewczynę i szybki samochód. Gdy pewnego dnia Pola wbiega na ulicę, prosto pod jego koła, Rzeczywistość udowadnia, że ma w zanadrzu różne scenariusze.

Pełna humoru i zwrotów akcji opowieść o szczęściu, w które warto wierzyć i rodzinie, z którą można konie kraść. Niejednemu czytelnikowi otworzy oczy i wskaże nowy kierunek. „Rodzina, ach, rodzina…” wtórują Starszym Panom córki Poli, a ona wie, że to największy skarb, jaki posiada.

„Załatw pogodę, ja zajmę się resztą” to historia, w której – niczym w hollywoodzkiej produkcji – wszystko może się zdarzyć. Znakomicie odmalowani bohaterowie, zabawne perypetie i sceny wzięte prosto z życia. Czy będziemy świadkami kolejnego szczęśliwego zakończenia?
Załatw pogodę, ja zajmę się resztą, Renata Frydrych
Wydawnictwo Literackie

Jeżeli chcesz otrzymać tę książkę, to wyślij sms pod nr 71160. W treści sms-a napisz - za co lubisz Elbląg i tytuł książki, którą chcesz wygrać (treść sms-a: DE.KSIAZKA.odpowiedź). Na wszystkie sms-y czekamy do 16 lutego do godz. 23.59. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Książki otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się w sprawie odbioru nagród. Regulamin na www.dziennikelblaski.pl.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB