Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Strażnicy miejscy pomogli sarnie na Morszyńskiej [zdjęcia]

2017-02-03 15:57:09 (ost. akt: 2017-02-03 16:08:28)

Autor zdjęcia: Straż Miejska w Elblągu

Ekopatrol Straży Miejskiej znów interweniował w sprawie sarny, która tym razem przebywała na terenie niezamieszkałej posesji przy ulicy Morszyńskiej. To już czwarta interwencja w przeciągu dwóch tygodni, z czego w dwóch przypadkach udało się złapać sarnę i przewieźć w bezpieczne miejsce.

Zobacz także: Sarna utknęła w ogrodzeniu szpitala na Komeńskiego Sarna utknęła w ogrodzeniu szpitala na Komeńskiego Strażnicy miejscy przyszli z pomocą sarnie, która utknęła w ogrodzeniu szpitala przy ulicy Komeńskiego.
Do dyżurnego Straży Miejskiej zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że od kilku dni na posesji przy ul. Morszyńskiej błąka się sarna. Prawdopodobnie przedostała się tam od strony ulicy Rawskiej przez dziurę w płocie.
— Strażnicy udali się na miejsce i rzeczywiście znaleźli zwierzę, które swobodnie biegało i chrupało marchewki podrzucane przez mieszkańców — informuje Karolina Wiercińska, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Elblągu. — Wezwano także weterynarza, którego pomoc zawsze w takich sytuacjach jest niezbędna. Sarnę zbadano, jej życiu nic nie zagrażało. Przewieziono ją do Bażantarni, gdzie została wypuszczona.

Pamiętaj, jeśli zauważysz zwierzę potrzebujące pomocy zadzwoń pod numer alarmowy Straży Miejskiej 986!Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB