Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

21-latek uczestniczył w stłuczce. Nie miał prawa jazdy, był pijany

2017-02-15 12:51:49 (ost. akt: 2017-02-15 12:55:09)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Ponad 100 kierowców skontrolowali tylko we wtorek policjanci z elbląskiej "drogówki". Jeden z nich, 21-latek uczestniczył w stłuczce. Okazało się, że nie posiada prawa jazdy, a na dodatek był pijany.

Policjanci z ruchu drogowego skontrolowali we wtorek (14.02) ponad 100 kierujących. Sprawdzano trzeźwość oraz stan techniczny pojazdów. Dodatkowo zwracano szczególną uwagę na popełniane przez kierujących wykroczenia drogowe w tym: przekraczanie dozwolonej prędkości.

Funkcjonariusze zatrzymali w sumie 25 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.
— W dwóch przypadkach kontrole zakończyły się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego z uwagi na zły stan techniczny pojazdów. Policjanci zatrzymali także dwóch pijanych kierujących. Pierwszy to rencista, który jechał vw passatem ulicą Panieńską mając 0,8 promila oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami — informuje podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Drugi z mężczyzn to 21-latek. Policjanci w trakcie obsługiwania kolizji drogowej stwierdzili, że mężczyzna kierujący peugeotem 206 znajduje się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania alkotestem to 1,24 promila alkoholu w organizmie. 21-latek nie posiadał prawa jazdy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB