Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Modrzewina Winter Run już w niedzielę

2017-02-22 11:38:39 (ost. akt: 2017-02-22 12:38:12)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Możliwość sprawdzenia aktualnej kondycji, spotkania z przyjaciółmi i przede wszystkim dobra zabawa na świeżym powietrzu. To nagrody dla tych, którzy w najbliższą niedzielę wystartują w biegu Modrzewina Winter Run 2017.

Stowarzyszenie Krzewienia Sportu ”ELaktywni” zaprasza aktywnych biegaczy w najbliższą niedzielę (26.02) o godz.11 na koleżeński biegowy sprawdzian na dystansie 3 kilometrów pod nazwą IV Modrzewina Winter Run 2017.

Trasa biegu to pętla wyznaczona po chodnikach obok Elbląskiego Parku Technologicznego, obok ulic: Alei Jana Pawła II, Michała Rosnowskiego oraz Antoniego Czuchnowskiego.
W biegu może wystartować każdy, kto zechce skontrolować swoją formę przed sezonem i podpisze oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w testach wytrzymałościowych. Osoby niepełnoletnie będą mogły wystartować wyłącznie za pisemną zgodą rodziców. Dla najmłodszych dzieci do 10 lat i ich rodziców przewidujemy krótki symboliczny bieg na ok.100 m.Dopuszczamy możliwość startu na 1500 m (na jedną pętlę ) dla dzieci od 11 lat i wszystkich starszych.

W związku z koleżeńskim charakterem sprawdzianu każdy zawodnik, który zmierzy sobie czas i poda go organizatorom zostanie umieszczony na liście wyników. Zakładamy klasyfikacje open kobiet i mężczyzn oraz dziewcząt i chłopców do lat 18 na 3 km oraz jedną kategorię open na 1500m oraz jedną open dzieci do lat 10.

Organizator nie przewiduje medali i nagród dla zawodników, jedynie „coś drobnego” dla najmłodszych dzieci.


Biuro zawodów będzie czynne od godz.10.30 do godz. 10.50. Start punktualnie o godz. 11.
Nagrodą dla wszystkich jak zawsze będzie możliwość sprawdzenia aktualnego stanu wytrenowania, spotkanie z przyjaciółmi i przede wszystkim dobra zabawa na świeżym powietrzu.
SKS ELaktywni

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB