To już jedyna kobieca drużyna piłki ręcznej z Polski, która pozostała na placu boju w europejskich pucharach. Piłkarki ręczne Kram Startu Elbląg rozegrają w sobotę pierwszy mecz z czeskim DHC Sokol Poruba w 1/4 finału Challenge Cup.
Bez wątpienia spośród drużyn występujących w polskiej, kobiecej superlidze w tym miesiącu najbardziej zapracowanym będzie Kram Start Elbląg. Zespół Andrzeja Niewrzawy rozegra w tym czasie trzy mecze o punkty w superlidze oraz po dwa w Pucharze Polski i w europejskim pucharze Challenge Cup.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!