W czwartek (2.03) powiat elbląski podpisał umowę z Rosjanami na wspólną realizację projektu, dzięki któremu m.in. ma rozbudować należącą do niego Stanicę Wodną w Nadbrzeżu.
Pieniądze na inwestycję pochodziłby z projektu transgranicznego Polska - Rosja. Partner po rosyjskiej stronie już jest: to czternastotysięczny, leżący w obwodzie kaliningradzkim Zielenogradsk.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!