Piątek, 15 lutego 2019. Imieniny Arnolda, Jowity, Georginy

"Kiedy walczysz dla Elbląga, zawsze będziesz w blasku chwały". Rower pojechał do pani Magdy

2017-03-07 10:20:00 (ost. akt: 2017-03-07 10:27:25)
 Pani Magda odebrała nagrody z rąk Arkadiusza Kolperta, szefa redakcji „Dziennika Elbląskiego”

Pani Magda odebrała nagrody z rąk Arkadiusza Kolperta, szefa redakcji „Dziennika Elbląskiego”

Magda Jasińska zagłosowała w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców, a później wymyśliła hasło zagrzewające ich do walki. Dzięki temu zdobyła główną nagrodę, wysokiej klasy rower górski, ufundowaną przez Salon Rowerowy Wadecki.

Podczas plebiscytu na 10. Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego 2016 r. otrzymaliśmy blisko 17 tysięcy głosów. Dla tych, którzy zagłosowali mieliśmy nagrody - główną był wysokiej klasy rower ufundowany przez Salon Serwis Rowerowy Wadecki przy ul. Ogólnej 4 w Elblągu. By mieć szansę na jego zdobycie trzeba było nadesłać hasło zagrzewające naszych sportowców do walki. Swoich sił spróbowała m.in. Magda Jasińska. Jej hasło od razu przypadło do gustu jury, w którym zasiadła m.in. zwyciężczyni plebiscytu Joanna Waga, piłkarka ręczna Kram Startu Elbląg.

Jak brzmiało hasło pani Magdy?
— Czy to ręczna, skoki, biegi, szachy, nożna czy ciężary, kiedy walczysz dla Elbląga zawsze będziesz w blasku chwały. Tu rezultat się nie liczy, ale serce i chęć szczera, bo to właśnie bój do końca zrobi z Ciebie bohatera — napisała.
Wczoraj pani Magda odebrała nagrodę główną wraz z koszem produktów ufundowanym przez E.Leclerc w Elblągu.

— Już od kilku lat głosuję w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców, który organizuje „Dziennik Elbląski” — powiedziała nam. — Zawsze głosuję na piłkarki ręczne Startu Elbląg, których jestem wiernym kibicem. W tym roku wysłałam więcej niż jednego sms-a na Joannę Wagę i wygrała plebiscyt! Wymyślenie hasła zajęło mi około godziny. Czasami biorę udział w konkursach, ale jeszcze nigdy nie udało mi się wygrać takiej fajnej nagrody. Warto brać udział w konkursach organizowanych przez waszą redakcję — dodała.

Na przejażdżkę swoim nowym rowerem górskim z 27-calowymi kołami pani Magda zamierza się wybrać jak tylko poprawi się pogoda.
— Jest bardzo ładny, zobaczymy, jak będzie sprawdzał się w terenie. Chociaż przyznam się, że do tej pory byłam kanapowcem, ale na wiosnę to się zmieni. Ruszam na rower! — zadeklarowała.

— Tej wysokiej klasy rower górski na pewno będzie służył pani Magdzie bez zastrzeżeń. Razem wybraliśmy model, który spełni jej oczekiwania — mówi Adam Wadecki, przed laty zawodowy kolarz, dzisiaj wiceprezes Polskiego Związku Kolarskiego i właściciel Salonu Serwisu Rowerowego Wadecki w Elblągu.
Redakcja

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB