Niedziela, 24 marca 2019. Imieniny Gabrieli, Marka, Seweryna

Leśny półmaraton już w niedzielę

2017-03-10 19:02:45 (ost. akt: 2017-03-10 15:04:48)

Autor zdjęcia: arch. organizatorów

Ponad 180 osób weźmie udział w III Półmaratonie Leśnym, który odbędzie się w niedzielę, 12 marca, w Bażantarni. Na każdą z pań, która weźmie udział w zawodach, na mecie będzie czekał nie tylko medal, ale i kwiatek.

- Zapraszamy wszystkich do kibicowania biegaczom, tym bardziej że trasa będzie bardzo wymagająca. Na zawodników czeka pełen dystans półmaratoński, czyli 21 km i 97 metrów, albo jego połowa, czyli jedna pętla po szlakach Bażantarni. Zawody mają charakter koleżeński. Nie liczy się więc czas, czy zajęte miejsca, chodzi o rekreację i miłe spędzenie czasu. Na mecie każdy uczestnik otrzyma medal, a na panie – z okazji obchodzonego niedawno Dnia Kobiet – będzie czekał kwiatek, ufundowany przez kwiaciarnię Klimaty – mówi Łukasz Piśkiewicz, prezes Stowarzyszenia Krzewienia Sportu EL Aktywni, organizatora Półmaratonu Leśnego.

- Na trasie będą dwa punkty nawadniania, na mecie na biegaczy po biegu będzie czekała kawa, herbata i coś słodkiego. A na zakończenie zapraszamy do integracji przy ognisku i pieczeniu kiełbasek – mówi Tadeusz Sznaza z SKS EL Aktywni.

Do zawodów zgłosiło się w sumie ponad 180 osób. Biegacze wystartują na obu dystansach (21,097 i 10,55 km) o godz. 11. Od godz. 10 czynne będzie biuro zawodów, w którym będzie można odebrać numer startowy.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB