Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Wyczuli w aucie specyficzny zapach... Zatrzymani z narkotykami

2017-03-17 13:43:16 (ost. akt: 2017-03-17 13:46:50)

Autor zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Policjanci z Pasłęka zatrzymali trzech mężczyzn pod zarzutem posiadania substancji odurzających. Łącznie zabezpieczono przy nich 112 gramów narkotyków. Były to środki: extasy i amfetamina. Policjanci udowodnili jednemu z zatrzymanych handel narkotykami na kwotę około 4 tysięcy złotych.

Zdarzenie miało miejsce w środę (15.03) wieczorem na drodze do podpasłęckiej miejscowości Jelonki.
— Policjanci zatrzymali do kontroli osobowe bmw, którym jechało trzech młodych mężczyzn — informuje podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. — Funkcjonariusze mieli podejrzenie, że w aucie mogą znajdować się narkotyki. Ponadto podczas kontroli wyczuli oni specyficzny, „chemiczny” zapach substancji panujący w aucie.

Przypuszczenia okazały się trafione. W samochodzie znaleziono foliowe zawiniątko ze sproszkowaną substancją oraz pudełko po papierosach z amfetaminą. Narkotyk był „podzielony” i zawinięty w folie aluminiową. Trzej zatrzymani mężczyźni to: 24-letni Łukasz G. 25-letni Bartosz S. oraz 28-letni Kamil P.

Policjanci przedstawili Bartoszowi S. zarzut handlu narkotykami. Składają się na to czyny, których ten dopuścił się od stycznia 2015 r. Mężczyźnie może grozić kara do 10 lat więzienia. Dwóch pozostałych mężczyzn odpowie za posiadanie narkotyków. Może im grozić kara do 3 lat więzienia.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB