Wtorek, 22 sierpnia 2017. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Efektowny finisz Serbów w Elblągu. Wieczorem Polacy grają z Hiszpanami [zdjęcia]

2017-04-11 16:30:29 (ost. akt: 2017-04-11 16:35:03)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

W Elblągu powoli do końca zbliża się turniej eliminacyjny do przyszłorocznych mistrzostw Europy w futsalu w Słowenii. W pierwszym wtorkowym (11.04) pojedynku reprezentacja Serbii pokonała Mołdawię 7:3. Ostatni mecz turnieju odbędzie się tego samego dnia o godz. 20. Na koniec Polacy zagrają z Hiszpanią.

Serbowie od samego początku wtorkowego meczu z Mołdawią ostro wzięli się do pracy i już w 5. min objęli prowadzenie. Losy tego spotkania rozstrzygnęły się już praktycznie w pierwszej połowie, po której prowadzili 5:0.
Druga połowa miała już bardziej wyrównany charakter. Serbowie nie wypuścili jednak zwycięstwa z rąk.

W drugim meczu tego dnia, na zakończenie turnieju, reprezentacja Polski zagra z Hiszpanią. Mecz w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej rozpocznie się o godz. 20.

Mołdawia - Serbia 3:7 (0:5)
0:1 - Simić (5), 0:2 - Simić (11), 0:3 - Tomić (12), 0:4 - Tomić (15), 0:5 - Tomić (20), 0:6 - Rajcević (21), 1:6 - Tacot (27), 2:6 - Negara (31), 2:7 - Rajcević (16), 3:7 - Obada (17)
żółta kartka: Milosavac, Simić (Serbia)