Efektowny finisz Serbów w Elblągu. Wieczorem Polacy grają z Hiszpanami [zdjęcia]

2017-04-11 16:30:29(ost. akt: 2017-04-11 16:35:03)

W Elblągu powoli do końca zbliża się turniej eliminacyjny do przyszłorocznych mistrzostw Europy w futsalu w Słowenii. W pierwszym wtorkowym (11.04) pojedynku reprezentacja Serbii pokonała Mołdawię 7:3. Ostatni mecz turnieju odbędzie się tego samego dnia o godz. 20. Na koniec Polacy zagrają z Hiszpanią.
Serbowie od samego początku wtorkowego meczu z Mołdawią ostro wzięli się do pracy i już w 5. min objęli prowadzenie. Losy tego spotkania rozstrzygnęły się już praktycznie w pierwszej połowie, po której prowadzili 5:0.
Druga połowa miała już bardziej wyrównany charakter. Serbowie nie wypuścili jednak zwycięstwa z rąk.

W drugim meczu tego dnia, na zakończenie turnieju, reprezentacja Polski zagra z Hiszpanią. Mecz w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej rozpocznie się o godz. 20.