Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Uwaga. Naciągacze podszywają się pod pracowników PGNiG

2017-04-20 16:50:31 (ost. akt: 2017-04-20 17:00:55)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Jak poinformowało naszą redakcję PGNiG, mieszkańcy Elbląga skarżą się, że od kilku dni wiele domów odwiedzają osoby podające się za pracowników PGNiG i próbują nakłaniać do zawierania aneksów do umów z dostawcą gazu.

— W związku z licznymi informacjami na naszej infolinii od mieszkańców miasta Elbląga o pracownikach firm konkurencyjnych odwiedzających ich w domach, którzy podszywając się pod pracowników PGNiG Obrót Detaliczny nakazują „przepisać umowę sprzedaży gazu” lub „zaktualizować umowę sprzedaży gazu” informujemy, iż pracownicy PGNiG Obrót Detaliczny nie chodzą po domach i nie prowadzą takich akcji. Nawet gdyby zaszła tego typu sytuacja, pracownik naszej firmy miałby odpowiedni identyfikator — informuje Monika Roman, specjalista ds. marketingu w PGNiG.

— Wiele tego typu sytuacji powoduje, że mieszkańcy czują się oszukani i szukają pomocy w instytucjach ochrony konsumenta lub na policji — przestrzega Monika Roman.

PGNiG apeluje o zapoznanie się z prawami, jaki przysługują nam, gdy chcemy rozwiązać niekorzystną umowę.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. KuloMiot #2241441 | 83.23.*.* 10 maj 2017 08:15

    Był na Konopnickiej i Pawiej ostatnio. Typ ubrany w ciemną skorzana kortke, plaszcz. Łysy, wieksze oczy, niski i chcial zobaczyc umowe o gaz, numer taryfy, bo moze okazac sie ze jest szansa na tansza taryfe gazu... ma przyjsc znow.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Ciekawy #2237896 | 83.21.*.* 5 maj 2017 08:52

    Ciekawe, która firma z tej listy https://zmianasprzedawcygazu.pl/sprzedaw cy-gazu-w-polsce/ podszywa się pod oszustów? Idiotyczne działanie, które do niczego nie prowadzi

    ! - + odpowiedz na ten komentarz