Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Czas na piątkę dla każdego

2017-05-04 12:44:15 (ost. akt: 2017-05-04 12:47:04)
Piątka dla każdego

Piątka dla każdego

Autor zdjęcia: arch. El aktywnych

W piątek 5 maja rozpocznie się kolejna edycja akcji „Piątka dla każdego”. Potrwa do Biegu Piekarczyka, czyli miesiąc. Organizatorzy zapraszają szczególnie te osoby, które dopiero chcą zacząć biegać.

— W tym roku skupiamy się na głównym celu naszego stowarzyszenia, czyli popularyzowaniu aktywności fizycznej jako najlepszej formy wypoczynku oraz integracji mieszkańców. Dlatego do rozpoczynającej się 5 maja akcji „Piątka dla każdego” zapraszamy szczególnie osoby, które dopiero chcą zacząć biegać i szukają motywacji, by to zrobić. Oczywiście zapraszamy też wszystkich innych chętnych — mówi Łukasz Piśkiewicz, prezes Stowarzyszenia Krzewienia Sportu EL Aktywni, które od kilku lat organizuje „Piątkę dla każdego”. 

Pierwsze zajęcia (zbiórka na dużej polanie w Bażantarni) odbędą się w piątek, 5 maja o godz. 19. Kolejne w każdy poniedziałek, środę i piątek (również o godz. 19) i tak do Biegu Piekarczyka, który odbędzie się 4 czerwca.

— Mamy nadzieję, że wiele osób złapie bakcyla i dzięki tym spotkaniom będzie regularnie trenować. Być może znajdą się też chętni, którzy po miesiącu treningów będą na tyle przygotowani, by wystartować w Biegu Piekarczyka – informują EL Aktywni. 

Nadal odbywają się też niedzielne poranki biegowe dla bardziej doświadczonych biegaczy. Zbiórka w każdą niedzielę o godz. 10 przy polanie w Bażantarni.
Informacja EL Aktywnnych

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB