Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Czarny pies zagra w Elblągu

2017-05-15 15:09:33 (ost. akt: 2017-05-15 14:23:18)
Zespół Czarny Pies

Zespół Czarny Pies

Autor zdjęcia: arch. organizatorów

Miłośnicy bluesa powinni w tym tygodniu być bardzo zadowoleni. Będą mogli uczestniczyć w spotkaniu z wyjątkowym zespołem złożonym z samych wybitnych instrumentalistów.

Na scenie klubu Mjazzga usłyszymy założoną przez Leszka Windera grupę Czarny Pies, w której składzie tym razem wystąpi między innymi legenda polskiej perkusji Jerzy Piotrowski (SBB).

Czarny pies to nie jest typowy zespół, to zbiór muzycznych indywidualności, swoisty jam band, którego istotą jest miłość do muzyki. Bazą całego przedsięwzięcia było zaproszenie przez Windera czołowych muzyków sceny bluesowej, aby stworzyć coś absolutnie niebywałego i niespotykanego jak do tej pory w Polsce. Mamy tu do czynienia ze swoistym tworem artystycznym, który zadziwia swoim kunsztem, talentem i doświadczeniem, bo Winder nie wybrał do współpracy przypadkowych ludzi. Ci elitarni artyści, którzy towarzyszą mu na scenie, to prawdziwi wirtuozi, a ich koncerty, to nie zwyczajne wydarzenia muzyczne, lecz fenomenalna maestria dźwięków i brzmień.

Mjazzga, sobota 20 maja godz. 20:15.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB