środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Rowerzysta uderzył w samochód na Królewieckiej. Trafił do szpitala [zdjęcia]

2017-05-17 08:55:23 (ost. akt: 2017-05-17 09:07:40)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Do wypadku z udziałem nastoletniego rowerzysty doszło w środę rano na ul. Królewieckiej w Elblągu. Nastolatek uderzył w tył seata alhambra, który zatrzymał się na skrzyżowaniu ul. Królewieckiej i Częstochowskiej. To drugie w tym tygodniu w Elblągu zdarzenie drogowe z udziałem rowerzysty.

Do środowego wypadku z udziałem nastoletniego rowerzysty doszło około godz. 8. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali policjanci z elbląskiej "drogówki".

Kobieta, kierująca seat alhambra, wyjeżdżała ul. Częstochowską w ul. Królewiecką (naprzeciwko szpitala wojewódzkiego). Przed skrzyżowaniem zatrzymała się, by ustąpić pierwszeństwa kierowcom jadącym ul. Królewiecką. Wtedy w tył jej samochodu uderzył nastoletni rowerzysta, który jechał ścieżką rowerową w kierunku ul. Piłsudskiego. Chłopak został odwieziony do szpitala. Kierująca seatem była trzeźwa.

To już drugie w tym tygodniu zdarzenie drogowe z udziałem rowerzysty. W poniedziałek (15.05) przy skrzyżowaniu ulic Łęczyckiej i Rawskiej doszło do potrącenia rowerzysty. Policjanci apelują o ostrożną jazdę. Zrobiło się ciepło i w związku z tym ruch rowerowy na mieście jest zdecydowanie większy.

http://m.wm.pl/2017/05/orig/p1120993-387075.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB