środa, 18 października 2017. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Ten turniej pamięta się długo. Zgłoś się do gry w Turnieju Drużyn Podwórkowych

2017-06-07 07:20:00 (ost. akt: 2017-06-07 07:32:46)

Autor zdjęcia: Konrad Kosacz

Wielkimi krokami zbliża się II Turniej Drużyn Podwórkowych „Dziennika Elbląskiego”. Już 17 czerwca czekają nas wielkie emocje na boiskach przy ul. Skrzydlatej. Są jeszcze wolne miejsca dla drużyn, które chcą spróbować swoich sił.

Jedną z pierwszych drużyn, która zgłosiła się do naszego turnieju, była Mistyczni Elbląg. W Turnieju Drużyn Podwórkowych wezmą udział po raz drugi.
— Za pierwszym razem dostaliśmy się do turnieju w zastępstwie drużyny, która się wycofała. Także startowaliśmy w kategorii open. Była bardzo fajna zabawa, którą miło wspominamy do teraz. Już przygotowujemy się do turnieju, bo chcemy powalczyć o lepszy wynik niż podczas pierwszej edycji — powiedział nam Łukasz Czerwiński, opiekun drużyny.

Lista zgłoszeniowa jest otwarta. Turniej Drużyn Podwórkowych zostanie rozegrany 17 czerwca (sobota) w Elblągu. Uczestnicy będą rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, 13-16 lat oraz open. Planujemy, że w turnieju wystartują 24 zespoły, po osiem w każdej kategorii wiekowej (maksymalna liczba zawodników 10). Dlatego nie należy zwlekać ze zgłoszeniem. Udział jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy gazeta@dziennikelblaski.pl.
W treści należy wpisać nazwę drużyny, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna oraz numer kontaktowy (drużyny mogą posiadać maksymalnie dziesięciu zawodników, minimum sześciu).

W naszym turnieju najważniejsze jest dobra zabawa. Ale jak pokazała jego pierwsza edycja, na pewno nie zabraknie emocji. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów będą czuwali sędziowie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie.
— To na pewno będzie dobry turniej nie tylko pod względem organizacyjnym, ale także i sportowym — mówi Marek Łukiewski, prezes W-MZPN w Olsztynie, który jest jednym z partnerów naszego turnieju. — Spodziewam się, że w szczególności młodzież będzie się chciała pokazać z jak najlepszej strony, tym bardziej, że na pewno będą ją obserwowali rodzice, a także trenerzy klubowi i ich koledzy. Nie mam też wątpliwości, że emocji nie zabraknie. Zapowiada się duża dawka sportowej rywalizacji.

Wszystkie mecze odbędą się na kompleksie sportowym przy ul. Skrzydlatej, którym zarządza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, partner turnieju. Także na tym obiekcie odbył się pierwszy nasz turniej w 2015 r.

Na boiskach będzie o co walczyć. Dla najlepszych będziemy mieli oczywiście medale, ale także atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy opuszczą turniej bogatsi o komplet koszulek do gry. Patronat nad zawodami objął prezydent Elbląga Witold Wróblewski oraz starosta elbląski Maciej Romanowski. Organizację wspomagają również nasi partnerzy i senator Jerzy Wcisła.
JK

http://m.wm.pl/2017/06/orig/reklama-glowna-391593-392689.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB